Barcamp Ostrava, 20. listopadu 2010

Včera jsem se zúčastnil prvního ostravského Barcampu (svého celkově třetího po Žilině a Brnu), konaného v podnikatelském inkubátoru v areálu Vysoké školy báňské - Technické univerzity Ostrava.

Shlédl jsem několik skvělých přednášek (možná se o nich rozepíši později), ale nenavazoval jsem žádné kontakty, na to se chystám až na některém z příštích Ovasrazů. Na akci jsem lehce fotil (moc jsem neřešil odkud fotím a plácal jsem to celkem bez rozmyslu).

Vedle přednášek mě potěšilo několik předmětů, které jsem během dne ulovil v Gowalle. Škoda, že mi utekla kudlanka :)

Fotky bez ladu a skladu, ani jsem je neupravoval, jen zmenšil.

barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp barcamp

Štítky 2010|barcamp|ostrava|barcampov| 21. 11. 2010

Reakce

blog comments powered by Disqus